top of page

Як забезпечити успішне і тривале грудне вигодовування?Як мотивувати на це матусю?

Які знання допоможуть жінці попри стресову ситуацію у період війни продовжувати годувати грудьми?

Ці та інші питання 8 травня обговорювали учасники заходу з безперервного професійного розвитку (БПР), що відбувся у Тренінговому центрі Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб, на тему: «Консультування з грудного вигодовування».

🎯 Мета семінару – опанувати базові знання з підтримки грудного вигодовування, як складової у профілактиці хвороб – вагомої частини у сфері громадського здоров'я.

🔹Чому для фахівців нашого Центру такі знання важливі?

Ольга Брезецька, заступниця генерального директора Центру, висвітлила роль системи громадського здоров’я у підтримці грудного вигодовування.

На це націлена Стратегія демографічного розвитку України до 2040 року, де значна роль належить створення умов для сім'ї, народжуваності, підтримці грудного вигодовування.

🔹Секретам успішного грудного вигодовування був присвячений виступ Ольги Шлемкевич, лікаря-неонатолога, кандидата медичних наук, керівниці Банку грудного молока Львівський обласний клінічний перинатальний центр, яка детально представила міжнародні стандарти ВООЗ/ЮНІСЕФ щодо консультування та поділилася практичними інструментами ефективної роботи з матерями.

🔹 «Склад грудного молока. Міфи і правда» – тема виступу Марії Гринюк, консультантки з грудного вигодовування, епідеміологині Бориславського відділу нашого Центру.

Марія Гринюк розповіла про важливість міжвідомчої співпраці та комплексного підходу у питаннях підтримки ГВ.

Отримані знання для фахівців нашого Центру стануть у переліку ключових тем під час зустрічей з мешканцями громад та у професійних медичних колах.

Увага – на розробку інформаційних кампаній, спрямованих на підтримку грудного вигодовування як одного з пріоритетів у громадському здоров'ї.

Comentários


bottom of page